W ramach produktów firmy LG oferujemy: 

W ofercie firmy VIVAX znajdziemy klimtatyzacje ścienne, kasetonowe i konsolowe. Wszystkie różnią się zasięgiem działania i mocą. Każde z nich jest preferowane do konkretnego miejsca montażu.

klimatyzatory VIVAX ścienne:

Urządzenia te produkowane są według europejskich standardów ISO 9001:2000, CE, ROHS, CB , SASO co oznacza, że wszystkie produkty są poddawane ścisłej kontroli nad procesem produkcji w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. 

klimatyzator VIVAX konsolowy:

Konsola ma dwa oddzielne wyloty powietrza. Nawiew powietrza w trybie chłodzenia kierowany jest z góry urządzenia. W trybie grzania powietrze wypływa w dolnej części urządzenia. Taki sposób dystrybucji powietrza umożliwia równomierne rozprowadzanie go w pomieszczeniu. Dzięki temu możesz się cieszyć komfortem przez cały rok. Funkcja osuszania ma na celu samodzielne osuszenie parownika, co tym samym minimalizuje rozwój niebezpiecznych mikroorganizmów. Konsola została wyposażona w filtr zimnej katalizy, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia w pomieszczeniu czyste, wolne od niebezpiecznych substancji powietrze.

klimatyzatory VIVAX przenośne:

klimatyzatory VIVAX kanałowy:

Klimatyzator kanałowy VIVAX ULTRA ACP-36DT105AERI 

Zapraszamy do naszego sklepu w Kutnie ul. Podrzeczna 19 tel. 24 254 50 00 e-mail: instalsystem1@tlen.pl