Wentylatory osiowe Ferono - w ofercie wentylatory: osiowe z siatką ssące, osiowe z siatką tłoczące, osiowe ścienne, osiowe kanałowe. Zobacz poniżej przykładowe modele:

Profesjonalne wentylatory i kurtyny powietrza dedykowane do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Urządzenia FERONO zapewniają świeże powietrze w prestiżowych obiektach.

Kolejne pozycje w ofercie firmy Ferono to kurtyny powietrzne. Rozróżniamy kurtyny: z nagrzewnicą elektryczną, bez nagrzewnicy, z nagrzewnicą wodną, bez nagrzewnicy dla bram i wejść, bez nagrzewnicy do zabudowy w suficie, pionowe bez nagrzewnicy, do chłodni. Przykłady:

ZASTOSOWANIE

Flagowy i klasyczny model kurtyn FERONO. Dzięki wysokowydajnej i energooszczędnej nagrzewnicy PTC efektywnie i szybko podgrzewa nawiewane powietrze. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą.

ZASTOSOWANIE

Flagowy i klasyczny model kurtyn FERONO. Głównym zadaniem kurtyny powietrznej jest wytworzenie aerodynamicznej bariery ochronnej pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach i o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą.

ZASTOSOWANIE

Kurtyna o ultracienkiej nowoczesnej, metalowej konstrukcji. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą.

ZASTOSOWANIE

Specjalistyczna kurtyna powietrzna do zastosowania przed wejściem do obiektów o dużej kubaturze wejścia. Dzięki zwiększonej wydajności silnika stanowi doskonałą barierę ochronną nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu.

ZASTOSOWANIE

Specjalistyczna kurtyna powietrzna do zastosowania przed wejściem do obiektów, w których zamontowano sufity podwieszane. Idealnie wpasowuje się w pomieszczenie, w którym została zainstalowana. Dzięki zwiększonej wydajności silnika stanowi doskonałą barierę ochronną nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu.

ZASTOSOWANIE

Pionowe kurtyny FERONO zalecane są do stosowanie w obiektach, w których oprócz swoich podstawowych funkcji mają tworzyć dodatkowy elegancki element wyposażenia. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi idealnie wpasowują się w pomieszczenie, w którym została zainstalowana.

ZASTOSOWANIE

Specjalistyczna kurtyna powietrzna do zastosowania przed wejściem do chłodni. Stanowi doskonałą barierę przed ciepłym powietrzem napływającym z zewnątrz pomieszczenia. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą.

KURTYNA Z NAGRZEWNICĄ ELEKTRYCZNĄ.

KURTYNA BEZ NAGRZEWNICY.

KURTYNA Z NAGRZEWNICĄ WODNĄ.

BEZ NAGRZEWNICY DLA BRAM I WEJŚĆ.

BEZ NAGRZEWNICY DO ZABUDOWY W SUFICIE.

PIONOWE BEZ NAGRZEWNICY.

DO CHŁODNI.

Zapraszamy do naszego sklepu w Kutnie ul. Podrzeczna 19 tel. 24 254 50 00 e-mail: instalsystem1@tlen.pl