n a p ę d y

do bram skrzydłowych.

Odpowiednio dobrany i zamontowany napęd Twojej bramy wjazdowej jest nieodzownym elementem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Jesteśmy licencjonowanym
partnerem marki Nice w Kutnie.

Od 1 stycznia 2017 roku tylko licencjonowani instalatorzy Nice mogą udzielać gwarancji jak również wykonywać płatne przeglądy przedłużające gwarancję!

Cenisz profesjonalizm i chcesz skorzystać z 3-letniej gwarancji - wybierz Nice! Wybierz Instal-System!


 

Grupa nowoczesnych, funkcjonalnych napędów do bram dwuskrzydłowych, na którą składają się następujące modele: Wingo, Wingo L, Wingo5000 , Wingo24V oraz nowość WINGO3524 HI-SPEED. Wszystkie posiadają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik dwukanałowego pilota. Zestawy WINGO przeznaczone są do bram o długości skrzydła od 2 do 3,5m i ciężarze do 200kg. Modele Wingo,
Wingo L oraz Wingo2024 przeznaczone są do montażu na metalowych słupkach, zaś WINGO5000, Wingo3524 oraz Wingo3524 HI-PEEDmają możliwość instalacji  na szerokich słupkach.

WINGO

Lekkie siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do posesyjnych bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4m i ciężarze do 250kg, do montażu na szerokich słupkach. Idealne do pracy intensywnej. Wyposażone w rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS. Daje możliwość funkcjonalnego, częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.

HOOP

Siłowniki teleskopowe do bram skrzydłowych montowane na słupku, o długości skrzydła do 3.0 m (TOO3000) i ciężarze do 300 kg i do 4.5 m (TOO4500) i ciężarze do 250 kg. Idealny do bram posesyjnych.

Trwałość i niezawodność : mocny korpus- ciśnieniowy, aluminiowy odlew, epoksydowy lakier, tłoczysko ze stali nierdzewnej. Łatwy w instalacji: dzięki nowym uchwytom mocującym ( w komplecie ) i możliwości ich regulacji. nie wymaga spawania.

TOO

Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 200 kg, do montażu na bardzo szerokich słupkach. Nowoczesna trÓjstopniowa konstrukcja przeniesienia napędu daje olbrzymią siłę. Łatwy montaż i możliwość regulowania długości ramienia. Rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS.

HYKEE

Linia siłowników elektromechanicznych do podziemnego montażu do bram o długości skrzydła do 5m i o ciężarze do 900kg. Bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. W nowszych modelach wykorzystany rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS. Możliwy kąt otwarcia bramy do 180 stopni .

METRO (FAB)

Nowoczesne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, do 5m i do 7m, w wersji 230V do użytku przydomowego i 24V do pracy intensywnej. Produkt trzeciej generacji, bardziej odporny na czynniki atmosferyczne. Cicha praca. Rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS dla wersji 24V.

TOONA

Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do małych bram skrzydłowych (długość skrzydła do 1,8m i ciężar do 100kg). Doskonały do bram drewnianych i PCV, a także do furtek. Daje możliwość montażu nawet w wąskim narożniku (min 80mm). Niezwykle szybki, potrzebuje tylko 7 sekund na zamknięcie lub otwarcie bramy. Rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS.

WALKY

Bardzo szybkie siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram do 90 stopni może trwać zaledwie 10 sekund.

HI-SPEED

Zapraszamy do naszego sklepu w Kutnie ul. Podrzeczna 19 tel. 24 254 50 00 e-mail: instalsystem1@tlen.pl