n a p ę d y

do bram przesuwnych.

Odpowiednio dobrany i zamontowany napęd Twojej bramy wjazdowej jest nieodzownym elementem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Jesteśmy licencjonowanym
partnerem marki Nice w Kutnie.

Od 1 stycznia 2017 roku tylko licencjonowani instalatorzy Nice mogą udzielać gwarancji jak również wykonywać płatne przeglądy przedłużające gwarancję!

Cenisz profesjonalizm i chcesz skorzystać z 3-letniej gwarancji - wybierz Nice! Wybierz Instal-System!


 

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH FIRMY NICE:

Robus należy do grupy nowoczesnych napędó do bram przesuwnych o ciężarze do 250kg, 400kg, 600kg, i 1000kg. Idealnie sprawdzają się przy codzinnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Robus jako zaawansowane urządzenie techniczne pracuje szybko i wydajnie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii BLUEBUS, cechuje je wyjątkowa łatwa instalacja i programowanie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZĄ OFERTĄ

ROBUS

Nice ROX to idealne rozwiązanie do automatyzacji posesyjnych bram wjazdowych do 600 kg (Nice ROX600) oraz do 1000kg (Nice ROX1000). Elektromechaniczny siłownik ROX to praktyczny i bezpieczny wybór. Pod obudową każdy instalator znajdzie wbudowaną centralę sterującą wraz z zintegrowanym radioodbiornikiem. Trwałość i niezawodność, łatwy montaż, komfortowe wysprzęglenie to niektóre z zalet tego siłownika.

ROX

Napęd do automatyzacji niewielkich przesuwnych bram posesyjnych o ciężarze do 400kg. Bardzo prosty, sprawdzony model wyróżniający się łatwym i szybkim montażem, estetycznym wzornictwem,doskonałymi parametrami i niezawodnością.

ROAD

Nowoczesna linia silnych napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 1200 kg, 1500 kg, 1800 kg lub do 2500 kg z rewolucyjną technologią BLUEBUS, która zapewnia wyjątkowo łatwą instalację i programowanie. Napędy odpowiednie do pracy w ekstremalnych warunkach, idealne do zastosowań przemysłowych. Napędy do bram przesuwnych RUN są w stanie zarządzać własną mocą, dostosowując ją do różnych warunków klimatycznych - posiadają chłodzony silnik oraz czujnik temperatury, który reguluje moc silnika w zależności od istniejących warunków pogodowych. Wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że ogromna siła ukryta jest w napędzie o niewielkich gabarytach i wyjątkowo estetycznym, nowoczesnym wyglądzie

RUN

Nowoczesny siłownik do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą. Najlepsze połączenie estetycznego wzornictwa z doskonałymi parametrami technicznymi gwarantującymi niezawodną intensywną pracę. Dla zwiększenia intensywności działania napędy Thor posiadają chłodzony silnik. Wyposażone są także w szereg nowoczesnych funkcji, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem.

THOR

Napęd samohamowny z silnikiem trójfazowym 3x400V,  z wbudowaną centralą sterującą A500 oraz sprzęgłem mechanicznym.

  • funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy
  • amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu

TUB

Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 - 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.

hi-speed

Zapraszamy do naszego sklepu w Kutnie ul. Podrzeczna 19 tel. 24 254 50 00 e-mail: instalsystem1@tlen.pl

HI-SPEED

Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Zobacz film: