Jeżeli interesuje Cię niezawodny system monitoringu to doskonale trafiłeś.

 

Systemy monitoringu CCTV są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań umożliwiających zabezpieczenie posesji prywatnej lub terenu każdej firmy. Nasza firma specjalizuje się w montażu i serwisie urządzeń związanych z monitoringiem w oparciu o najnowsze technologie IP jak i analogowe.

KAMERY

nasze usługi w zakresie montażu telewizji cctv świadczymy w oparciu o najnowsze produkty firmy:

Kamera IP - jest to sieciowe, zaawansowane technicznie urządzenie, łączące w sobie elementy komputera i kamery. Oferuje ono transmisję i rejestrację obrazu na żywo korzystając z sieci IP. Uprawnieni użytkownicy mogą prowadzić obserwację na miejscu lub z oddalonego stanowiska. W przeciwieństwie do kamer internetowych nie wymagają bezpośredniego podłączenia do komputera, gdyż działają niezależnie co pozwala na dowolne ich rozmieszczanie. Zobacz poniżej:

KAMERY IP

KAMERY ANALOGOWE

Kamery analogowe są w tej chwili najczęściej stosowanym rozwiązaniem w monitoringu. Zapewniają dobrą jakość rejestrowanego obrazu w stosunku do niskiej ceny. Zapraszamy do naszego sklepu lub kontaktu telefonicznego w celu ustalenia Państwa potrzeb. Zobacz poniżej:

Zapraszamy do naszego sklepu w Kutnie ul. Podrzeczna 19 tel. 24 254 50 00 e-mail: instalsystem1@tlen.pl